Jan 10th دریافت نماد (20% تخفیف)

با سلام و احترام خدمت تمامی کاربران گرامی شرکت،  همانطور که میدانید شرکت ما در سایت قبلی تحت عنوان گلدن هاست موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی گردیده بود و با تغییر دامنه فعالیت و افتتاح ... بیشتر »

Jan 1st کریسمس مبارک (تخفیف 50 درصدی)

با سلام درود و تبریک سال نو میلادی به کاربران عزیز و ارجمند،به مناسبت آغاز سال میلادی 2016 بر آن شدیم تا تخفیفی هر چند ناچیز را به مشتریان و کاربرانمان هدیه کنیم، با استفاده از کد تخفیف زیر ... بیشتر »

Jan 1st خرید سرور پرقدرت

با سلام و درود فراوان خدمت تمامی کاربران گرامی نگین آسیا،با توجه به نیاز مشتریان به بهبود هرچه بیشتر کیفیت، سرورهای بسیار پرقدرتی برای میزبانی سایت های شما از کشور آلمان خریداری شده و با ... بیشتر »

Apr 27th مهم - انتقال کاربران و سرورها

با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز گلدن هاستبه دلیل تاسیس رسمی شرکت  کلیه هاست ها و سرور های مشتریان و کاربران عزیز به دامنه جدید و رسمی شرکت تحت عنوان نگین آسیا منتقل خواهد شدلذا از کابران گرامی ... بیشتر »

Jan 24th تخفیف ویژه برای کابران

به مناسبت افتتاح سرویس میزبانی گلدن هاست بر آن شدیم تا به همه ی کاربران گرامی تخفیف ویژه را هدیه دهیمکد تخفیف زیر شامل 15% تخفیف دائمی تمامی پلن های میزبانی سایت و سرورها میباشیدجهت استفاده از ... بیشتر »

Jan 4th گلدن هاست افتتاح شد

با سلام خدمت تمامي بازديدكنندگان و كاربران عزيز گلدن هاست سرويس ميزباني سايت گلدن هاست افتتاح شد باشد كه با ياري خداوند متعال و همراهي شما دوستان عزيز بتوانيم ميزباني خوب و مطمئين براي شما ... بیشتر »